Tenis stołowy i awans do finału wojewódzkiego

Tenis stołowy i awans do finału wojewódzkiego

Dobre wiadomości ze świata sportu. 16.11.2017 w sali Zespołu Szkół w Suchowoli odbył się Finał Grupy Północnej, a zarazem Półfinał
Znają prawo wyborcze

Znają prawo wyborcze

     Z suwalskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość. Dwóch naszych uczniów: Tomasz Krachało oraz Juliusz Błażewicz zakwalifikowali
Papieros? Nigdy w życiu!

Papieros? Nigdy w życiu!

Światowy Dzień Rzucania Palenia, jaki obchodziliśmy w dniu 16 listopada 2017 r., był okazją do zorganizowania happeningu profilaktycznego. Z inicjatywy
Na nas zawsze można liczyć

Na nas zawsze można liczyć

Dopóki sami nie doświadczymy cierpienia, trudno jest zrozumieć lęk i przerażenie innej osoby. Szkolne Koło Caritas prosi wszystkich o wsparcie
Juliusz Błażewicz otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Juliusz Błażewicz otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

     Któż nie zna w naszej szkole Juliusza Błażewicza? Jest nie tylko wyjątkowo zdolnym uczniem, dobrym kolegą, ale także osobą


    Pamiętaliśmy o naszych bohaterach. 29 września br. w naszej szkole odbyła się akcja „Wyślij kartkę do powstańca”, która została zorganizowana przez Klub Historyczny ZAZA. Tego dnia wszystkie osoby zainteresowane mogły przyjść na salę widowiskowo-sportową, aby napisać kilka słów do bohaterów powstania warszawskiego.

    Wszyscy uczniowie, którzy pojawili się na sali otrzymali pocztówki i rozpoczęli pisanie wiadomości do bohatera. Każdy podszedł do tego w indywidualny sposób. Jedna osoba pisała więcej, druga mniej, ktoś wymyślał wiersz, a jeszcze inni pisali zwykłe ,,dziękuję”. Akcja została potraktowana przez uczniów naszej szkoły bardzo poważnie. Niektórzy z nich pozostawiali na pocztówkach swój adres do korespondencji, mając nadzieję na otrzymanie listu od bohatera. Znajdowały się przypadki, gdzie jedna osoba wysyłała dwie pocztówki, bo nie mogła w jednej umieścić swoich podziękowań. Udział w akcji wzięli również nauczyciele, którzy brali kartki dla całej klasy i na lekcji wraz z uczniami pisali.

    W sumie z naszej szkoły zostało wysłanych sto kartek.