Tenis stołowy i awans do finału wojewódzkiego

Dobre wiadomości ze świata sportu. 16.11.2017 w sali Zespołu Szkół w Suchowoli odbył się Finał Grupy Północnej, a zarazem Półfinał
Znają prawo wyborcze

Z suwalskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość. Dwóch naszych uczniów: Tomasz Krachało oraz Juliusz Błażewicz zakwalifikowali
Papieros? Nigdy w życiu!

Światowy Dzień Rzucania Palenia, jaki obchodziliśmy w dniu 16 listopada 2017 r., był okazją do zorganizowania happeningu profilaktycznego. Z inicjatywy

Klub Historyczny „ZAZA” po raz kolejny pragnie włączyć się w akcję niesienia pomocy. Tym razem za swój cel członkowie Klubu obrali polskich bohaterow, mieszkających na terenie dawnej RP, a dzisiejszej Białorusi.

Bohaterowie ci żyją w bardzo trudnych warunkach, lecz najgorsza jest świadomość zapomnienia. Pokażmy Im, że jesteśmy z Nimi, a pamięć o Ich czynach wciąż żyje.

Od 5 do 14 grudnia w naszej szkole odbędzie się akcja pt ,,Polacy – Kresowym straceńcom”. W tym czasie każda osoba należąca do społeczności Zespołu Szkół nr 2 będzie mógła przynieść coś od siebie do paczek bożonarodzeniowych. Zbieramy głównie: kawę mieloną lub rozpuszczalną, kakao, herbatę, olej, makaron, cukier, szynkę w puszce, owoce w puszce, ciastka, czekoladę i co najważniejsze kartki bożonarodzeniowe z życzeniami. Produkty będzie mozna przynieść do sali nr 23.