Tenis stołowy i awans do finału wojewódzkiego

Dobre wiadomości ze świata sportu. 16.11.2017 w sali Zespołu Szkół w Suchowoli odbył się Finał Grupy Północnej, a zarazem Półfinał
Znają prawo wyborcze

Z suwalskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość. Dwóch naszych uczniów: Tomasz Krachało oraz Juliusz Błażewicz zakwalifikowali
Papieros? Nigdy w życiu!

Światowy Dzień Rzucania Palenia, jaki obchodziliśmy w dniu 16 listopada 2017 r., był okazją do zorganizowania happeningu profilaktycznego. Z inicjatywy

Kolejne zawody i kolejne dobre wyniki. Uczniowie Gimnazjum nr 3 wzięli udział w XVII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk (14.03.2017 r.). W reprezentacji szkoły znaleźli się: Emilia Michałowska, Monika Orzechowska, Jakub Bartnik, Adrian Ołów, Dawid Masztalerz, Kinga Koncewicz, Cyprian Kamiński.

Najlepsze wyniki to I miejsce w skoku wzwyż, które zajęła Emilia Michałowska oraz I miejsce w skoku wzwyżJakub Bartnik. Emilia Michałowska zajęła również II miejsce w pchnięciu kulą oraz w pięcioskoku. Dobrym wynikiem może pochwalić się także Monika Orzechowska, która zajęła III miejsce w pięcioskoku.

Słowa gratulacji kierujemy do naszych zawodników oraz do Pani Prof. Ewy Przekop.