Gra szkolna DODO 5.0

Gra szkolna DODO 5.0

Gra szkolna DODO 5.0 Już po raz piąty w naszej szkole odbędzie się gra szkolna, której tematyką jest bezpieczeństwo w Internecie
Badminton czeka

Badminton czeka

Wielu z pewnością ma nadal w pamięci fantastyczne wyniki osiągnięte przez naszych badmintonistów. Za naszym pośrednictwem Pani Prof. Ewa Przekop
Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza

Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza

24 grudnia 1798r. przyszedł na świat jeden z najwybitniejszych polskich poetów - Adam Mickiewicz. Aby uczcić jego narodziny, Biblioteka Publiczna
Boże Narodzenia

Boże Narodzenia

Wyjątkowych, niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w atmosferze miłości i szczęścia, samej radości, pogody ducha, niegasnącej nadziei oraz optymizmu na cały nadchodzący Nowy 2018 Rok życzy Dyrekcja
Odwiedził nas autor “Gałęzistego”

Odwiedził nas autor “Gałęzistego”

     Mrok i tajemnica na dłuższą chwilę skryły szkolną salę widowiskowo – sportową. Większość przybyłych na spotkanie mogło „dotknąć” warsztatu


 

    Sejm Dzieci i Młodzieży to nie tylko zabawa, ale i poważna instytucja, zajmująca się istotnymi tematami. Serdecznie gratulujemy uczniom naszego Liceum: Juliuszowi Błażewiczowi (IA) i Tomaszowi Krachale (ID) zrealizowania z doskonałym rezultatem – III miejsce w województwie podlaskim – zadania rekrutacyjnego do Sejmu Dzieci i Młodzieży. Nasi uczniowie są aktualnie posłami elektami na 23. kadencję Sejmu Dzieci i Młodzieży. Mandat poselski można zdobyć tylko raz w życiu, kadencja trwa również jeden rok, a posiedzenie odbywa się 1 czerwca (czyli w Dzień Dziecka).

    Przypomnijmy, że w 2016 r. mandat poselski otrzymali dwaj uczniowie naszej szkoły Kacper Rusiński oraz Rafał Sadowski. Cieszymy się, że także i w tym roku w ławach poselskich zasiądą kolejni reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.

      Gratulujemy serdecznie naszym posłom i życzymy udanych obrad w Sejmie.