Zaza niesie pomoc kresowych bohaterom

     Klub Historyczny „ZAZA” po raz kolejny pragnie włączyć się w akcję niesienia pomocy. Tym razem za swój cel członkowie Klubu obrali polskich bohaterow, mieszkających na terenie dawnej RP, a dzisiejszej Białorusi.

     Bohaterowie ci żyją w bardzo trudnych warunkach, lecz najgorsza jest świadomość zapomnienia. Pokażmy Im, że jesteśmy z Nimi, a pamięć o Ich czynach wciąż żyje.

     Od 5 do 14 grudnia w naszej szkole odbędzie się akcja pt ,,Polacy – Kresowym straceńcom”. W tym czasie każda osoba należąca do społeczności Zespołu Szkół nr 2 będzie mógła przynieść coś od siebie do paczek bożonarodzeniowych. Zbieramy głównie: kawę mieloną lub rozpuszczalną, kakao, herbatę, olej, makaron, cukier, szynkę w puszce, owoce w puszce, ciastka, czekoladę i co najważniejsze kartki bożonarodzeniowe z życzeniami. Produkty będzie mozna przynieść do sali nr 23.

Dodaj komentarz