Gra Szkolna Żołnierze Wyklęci

     Klub Historyczny Zaza serdecznie zaprasza do udziału w VII Grze Szkolnej o Żołnierzach Wyklętych, uczniów Zespołu Szkół nr 2 z klas trzecich gimnazjum i wszystkich klas liceum. Eliminacje rozpoczną się 27 lutego o godzinie 9.00, zaś finał gry odbędzie się 1 marca o 9.00 na sali gimnastycznej. Do 22 lutego pięcioosobowe drużyny proszone są o zgłoszenie się do Barbary Żylińskiej (klasa III C). Przed Grą drużyny dostaną instrukcje dotyczące poszczególnych zadań. Na eliminacje przewidzianych jest 10 konkurencji, zaś podczas finału będą do przejścia 4 konkurencje. Za wygraną oczywiście przewidziane są nagrody. W nastrój wprowadzi nas koncert uczniów naszej szkoły oraz ważne wydarzenie, jakim będzie przekazanie Klubowi Historycznemu Zazie sztandaru Żołnierzy Górników. Zachęcamy wszystkich do udziału i do oglądania Gry, która uczy historii, pracy zespołowej i jest ciekawą przygodą.

Klub Historyczny Zaza

Dodaj komentarz