XVII edycja Halowych Zawodów Lekkoatletycznych (gimnazaja)

    Kolejne zawody i kolejne dobre wyniki. Uczniowie Gimnazjum nr 3 wzięli udział w XVII edycji Halowych Zawodów Lekkoatletycznych dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk (14.03.2017 r.). W reprezentacji szkoły znaleźli się: Emilia Michałowska, Monika Orzechowska, Jakub Bartnik, Adrian Ołów, Dawid Masztalerz, Kinga Koncewicz, Cyprian Kamiński.

    Najlepsze wyniki to I miejsce w skoku wzwyż, które zajęła Emilia Michałowska oraz I miejsce w skoku wzwyżJakub Bartnik. Emilia Michałowska zajęła również II miejsce w pchnięciu kulą oraz w pięcioskoku. Dobrym wynikiem może pochwalić się także Monika Orzechowska, która zajęła III miejsce w pięcioskoku.

     Słowa gratulacji kierujemy do naszych zawodników oraz do Pani Prof. Ewy Przekop.Dodaj komentarz