Licealiści recytowali poezję Jana Pawła II

    Jedną z form upamiętnienia i oddania hołdu jednemu z największych Polaków, Janowi Pawłowi II, w kolejną rocznicę jego śmierci, był udział uczniów II LO w międzyszkolnym konkursie recytatorskim. W dniu 10 kwietnia 2017 r. grupa naszych uczniów wraz z ks. Krzysztofem Kaszubą miała okazję recytować utwory Jana Pawła II (Karola Wojtyły) w Zespole Szkół nr 3. Jury wysoko
oceniło ich wysoko występy. Pierwsze bowiem miejsce przypadło Sylwii Berus
(za recytację utworu „Pierwsza chwila uwielbionego ciała”), drugie zajęła
Joanna Tomaszewska (z utworem „Szymon z Cyreny”), na trzecim znalazły się
Gabriela Gałkowska (utwór „…a gdy przyszedł Dawid do ziemi – macierzy
swej”) oraz Natalia Popiel („Miłość mi wszystko wyjaśniła”).

Gratulujemy serdecznie!Dodaj komentarz