Zasiądą w ławach poselskich!

 

    Sejm Dzieci i Młodzieży to nie tylko zabawa, ale i poważna instytucja, zajmująca się istotnymi tematami. Serdecznie gratulujemy uczniom naszego Liceum: Juliuszowi Błażewiczowi (IA) i Tomaszowi Krachale (ID) zrealizowania z doskonałym rezultatem – III miejsce w województwie podlaskim – zadania rekrutacyjnego do Sejmu Dzieci i Młodzieży. Nasi uczniowie są aktualnie posłami elektami na 23. kadencję Sejmu Dzieci i Młodzieży. Mandat poselski można zdobyć tylko raz w życiu, kadencja trwa również jeden rok, a posiedzenie odbywa się 1 czerwca (czyli w Dzień Dziecka).

    Przypomnijmy, że w 2016 r. mandat poselski otrzymali dwaj uczniowie naszej szkoły Kacper Rusiński oraz Rafał Sadowski. Cieszymy się, że także i w tym roku w ławach poselskich zasiądą kolejni reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.

      Gratulujemy serdecznie naszym posłom i życzymy udanych obrad w Sejmie.

Dodaj komentarz