Szachiści Gimnazjum nr 3 na podium Mistrzostw Polski

Kolejne dobre wiadomości, tym razem z Mistrzostw Polski w szachach drużynowych Gimnazjów, które odbyły się w dniach 25-27 maja w Pokrzywnej (woj. opolskie). Ekipa naszych gimnazjalistów wywalczyła brązowe medale, zajmując III miejsce w końcowej rywalizacji. W składzie zespołu wystartowali następujący zawodnicy, podopieczni Pana Prof. Jarosława Ołowia: Debora Choińska, Michalina Rudzińska, Maciej Popławski oraz Sebastian Sapiński. Dodatkowo nagrodzone indywidualnie zostały Debora i Michalina za najwyższe osiągnięcia punktowe na swoich szachownicach.
Gratulacje składamy naszym znakomitym zawodnikom oraz Panu J. Ołowiowi. Natomiast ekipa szachistów jeszcze raz wyraża podziękowanie tym wszystkim, którzy ich wspierali. Za opiekę w trakcie przejazdu uczniów podziękowania składają Pani Prof. Elżbiecie Przekop.