XII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS 2 za nami!

Dzień Dziecka to nie byle jakie święto! Zawsze do niego starannie się przygotowujemy i staramy się, by na wszystkich twarzach gościł tego dnia uśmiech. Już od dwunastu lat tego dnia organizujemy Miejski Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2. Jego organizatorem są Szkolne Koło Caritas oraz Radio GTM.
Naszą imprezę zaszczyciły w tym roku reprezentacje z pięciu suwalskich gimnazjów: Gimnazjum nr 2 (opiekun: Karol Danowski), Gimnazjum nr 3 (opiekun: Dorota Bogusz), Gimnazjum nr 4 (opiekun: Agnieszka Cherubin), Gimnazjum nr 5 (opiekun: Agnieszka Kozłowska), Gimnazjum nr 6 (opiekun: Tomasz Poniatowski).

Tak wyglądamy rozgrywki:
GIM 3 – GIM 2 1:2
GIM 3 – GIM 6 2:0
GIM 6 – GIM 4 0:2
GIM 2 – GIM 6 2:0
GIM 2 – GIM 4 2:0
GIM 4 – GIM 5 2:0
GIM 2 – GIM 5 2:0
GIM 5 – GIM 3 0:2
GIM 3 – GIM 4 2:0

Ostatecznie więc wyniki przedstawiają się następująco:
1. miejsce Gimnazjum nr 2,
2. miejsce Gimnazjum nr 3,
3. miejsce Gimnazjum nr 4,
4. miejsce Gimnazjum nr 5,
5. miejsce Gimnazjum nr 6.

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje. W tym roku postawiono na promocję szkolnych talentów. Mogliśmy więc podziwiać m.in. taniec Alberta Owsiejewa oraz Zuzanny Sławińskiej. Ogromny aplauz zdobyło mocne uderzenie zaproszonego zespołu Spooklight. Nie zabrakło wielu konkursów z atrakcyjnymi nagrodami czy wreszcie słodkiego poczęstunku.

Składamy ogromne podziękowania naszym sponosorom:
– Panu Dyrektorowi Romualdowi Borkowskiemu,
– Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej,
– Firmie Avon,
– Urzędowi Miasta Suwałki,
– Piekarni Cymes,
– MK BOWLING,
– Firmie SZULC oświetlenia i artykuły papiernicze,
– Klubowi WIGRY

Wszystkim nauczycielom dziękujemy za życzliwość i słowa otuchy, uczniom natomiast za wspaniałe kibicowanie i dobrą zabawę.

Zapraszamy do przeczytania relacji z Turnieju na portalu suwalking.pl: http://www.suwalking.pl/News,single,miejski-turniej-pilki-siatkowej-o-puchar-dyrektora-zs-2?id=2898