Samorząd uczniowski

Samorząd Gimnazjum nr 3


A oto przedstawiamy wam nowy samorząd szkolny naszego
Gimnazjum nr. 3. Tworzymy zgrany zespól pełen energii do pracy i pomysłów na ten
rok szkolny.

Efekt naszego selfie pod słonce 😉


– Czołówka naszego samorządu

Miejsce 1 – przewodnicząca  Kamila Siwicka kl. 3a

Miejsce 2 – wiceprzewodnicząca  Magda Zdancewicz kl. 3a

Miejsce 3 – sekretarz Weronika Dobrzyń kl. 3b

KOORDYNATORZY SEKCJI ORAZ CZŁONKOWIE:


Sekcja Charytatywna

Koordynator: Anna Misiukiewicz

Członkowie: Kamila Siwicka, Weronika Dobrzyń, Paulina Różyńska, Karolina Putra,
Anna Chmielewska, Joanna Dąbrowska, Anna Kapłon, Julia

Jasionowska, Weronika Topolska.

Sekcja ta zadba o to aby nieść pomoc dla osób które najbardziej tego potrzebują
m.in. sprawiać
uśmiech na twarzy dzieci które są w szpitalu lub w świetlicy, postarają się aby
zorganizować zbiorki np.  zabawek, tekstyliów domowych lub żywności.


Sekcja Dekoracyjna

Koordynator: Edyta Zbroja

Członkowie: Martyna Grzybczyńska, Michalina Koprowska, Wiktoria Krzyżewska.

Artystki z tej sekcji będą miały za zadanie przyozdabiać nasza szkole na różne
okazje takie jak Boże Narodzenie lub Wielkanoc.


Sekcja Medialna

Koordynator: Gabriela Perkowska

Członkowie:  Sylwia Karwowska, Oskar Szmajda.

Sekcja Medialna zajmuje się udokumentowaniem ważnych chwil z życia naszej szkoły
oraz pomaga tworzyć stronę internetową Zespołu Szkół nr 2.


Sekcja Artystyczno – Kulturalna

Koordynator: Kamila Harasimowicz

Członkowie: Nina Żeglarska, Alicja Bagińska, Iza Sychowska, Anna Chmielewska,
Milena Kłos, Kamila Sacharzewska.

Dziewczyny postarają się organizować wszelkiego rodzaju akademię lub inne
wydarzenia kulturalne w naszej szkole.


Sekcja Sportowa

Koordynator: Szymon Woronko

Członkowie: Zuzanna Sławińska, Karolina Putra, Paulina Różyńska, Iga Sztukowska.

Sekcja sportowa zapewni aby w szkole nie brakowało rozgrywek  poprzez
organizowanie turniejów z różnych dyscyplin sportowych.

Sekcja Organizacyjno – Porządkowa

Koordynator: Igor Konikowski

Członkowie: Łukasz Żukowski, Konrad Kimera.

Chłopaki są grupą szybkiego wsparcia, na której pomoc  zawsze można liczyć.

A oto nasi super bohaterowie – Pan Mateusz Myszkowski wraz z Panem Danielem
Ołowniukiem,  sprawują nad nami opiekę i nadzór nad naszymi działaniami. W razie
wątpliwości służą pomocna dłonią.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Spotkanie Samorządu Uczniowskiego z 7 X 2015 r.


SAMORZĄD UCZNIOWSKI – na ostatnim spotkaniu (7 października 2015r.)
Spotkanie odbyło się w sali 202, prowadził Maciej Zduńczyk
Omawiano:
– muzyka podczas lekcji wychowania fizycznego;
– zamiany klas na Mikołajki (grudzień 2015r.);
– bufet w szkole – miejsce odpoczynku dla uczniów;
– wyróżniający się uczeń miesiąca (rodzaj konkursu);
– wyróżniająca się klasa miesiąca;
– możliwość wykorzystania radia do przekazywania ogłoszeń SU;
– organizacja i obchody „Dnia Misia”.

Obecni byli przedstawiciele klas: IIID, IIA, IC, IE, ID; pozostałych klas nikt nie reprezentował.
KOLEJNE SPOTKANIA
– w środy na długiej przerwie sala 202
– wszyscy przewodniczący samorządów klasowych oraz osoby chętne do działania i mające pomysły.

Maciek Węsierski

PLANY SAMORZĄDU NA NAJBLIŻSZY CZAS



– w październiku planujemy „Dzień Garnituru” (dzień na galowo) – 13
października – Kamila

– w listopadzie Kącik Pamięci o kolegach, koleżankach i nauczycielach, którzy
odeszli – Ola

– Nauczyciel Miesiąca – wizja konkursu, którego szczegóły należy opracować i
dopracować.

KOLEJNE SPOTKANIA

– w środy na długiej przerwie sala 202

– wszyscy przewodniczący samorządów klasowych oraz osoby chętne do działania i
mające pomysły.

Dodaj komentarz