Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


Próbna ewakuacja szkoły, która odbyła się 27 września 2017 r., zaskoczyła wszystkich. Jednak chociaż nikt się nie spodziewała, przebiegła wyjątkowo sprawnie. Obyło się bez paniki i wszelkich niedociągnięć. Można więc powiedzieć, że wszyscy się uratowali. Pani Dyrektor Renata Kaczmarek podkreśla, że warto ćwiczyć procedury związane z przeprowadzaniem ewakuacji. Dzięki nim możemy czuć się o wiele bezpieczniej, jak też nabrać pewności, że bardzo wiele zależy od nas samych.

Wszystkich zaskoczyła piękna pogoda. W ten sposób próbna ewakuacja była nie tylko obowiązkiem, ale i chwilą wyjścia na świeże powietrze. Dla wielu była to wreszcie doskonała okazja do zrobienia sobie selfie.


Skip to content