Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Nauczyciel widzi więcj niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze – zauważyła kiedyś Barbara Cage. Polskie święto, Dzień Edukacji Narodowej, to taka wyjątkowa okazja, by spojrzeć na wszystkich pracowników szkoły z odmiennej perspektywy. Tradycyjnie nazywamy go Dniem Nauczyciela i tradycyjnie z tej okazji urządzane są okolicznościowe apele i akademie. Nasze tegoroczne świętowanie odbyło się 13 października i było, to już swoista norma, niepowtarzalne i niezapomniane! Było to możlwe dzięki zaangażowaniu Pani Prof. Agnieszki Chmielewskiej i Pana Prof. Macieja Węsierskiego, pod których opieką święto zostało przygotowane. Tego dnia, z rąk Pana Dyrektora, najlepsi nauczyciele otrzymali jego specjalną nagrodę.

Podziękowania należą się również Pani Prof. Joannie Maziewskiej za piękne dekoracje oraz wielu innym osobom. Na uznanie i docenienie zasłużył Samorząd Uczniowski, który wraz z młodzieżą z poszczególnych klas, przygotował całą uroczystość. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: jako prowadzący – Gabriela Filipowicz kl.IC oraz Kacper Rydzewski kl.IC, osoby śpiewające: Damian Balcer kl.IID, Zuzanna Stankiewicz IIC, Sylwia Berus IIC, jako aktorzy: Patrycja Grygo IIB, Hanna Jurewicz IC, Milena Klos ID, recytacje: Karolina Chmielewska IIB, Mikolaj Stefanowski IC, Maja Barszczewska IC, taniec: Kamila Rainko IC, Sara Boguszewska 3e, Gabriela Prusinowska 7b, Natalia Popiel IIE, Emilia Gawkowska 2c, Andżelika Przekop IIE, Diana Trzcianowska IIE,

Patrycja Rydzewska IIE, Wiktoria Szturgulewska IIE, Anna Misiukiewicz ID, Albert Owsiejew IIID oraz niezastąpiona przy pianinie i akompaniamencie – Kamila Sacharzewska.


Skip to content