Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


Nauczyciel widzi więcj niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze – zauważyła kiedyś Barbara Cage. Polskie święto, Dzień Edukacji Narodowej, to taka wyjątkowa okazja, by spojrzeć na wszystkich pracowników szkoły z odmiennej perspektywy. Tradycyjnie nazywamy go Dniem Nauczyciela i tradycyjnie z tej okazji urządzane są okolicznościowe apele i akademie. Nasze tegoroczne świętowanie odbyło się 13 października i było, to już swoista norma, niepowtarzalne i niezapomniane! Było to możlwe dzięki zaangażowaniu Pani Prof. Agnieszki Chmielewskiej i Pana Prof. Macieja Węsierskiego, pod których opieką święto zostało przygotowane. Tego dnia, z rąk Pana Dyrektora, najlepsi nauczyciele otrzymali jego specjalną nagrodę.

Podziękowania należą się również Pani Prof. Joannie Maziewskiej za piękne dekoracje oraz wielu innym osobom. Na uznanie i docenienie zasłużył Samorząd Uczniowski, który wraz z młodzieżą z poszczególnych klas, przygotował całą uroczystość. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: jako prowadzący – Gabriela Filipowicz kl.IC oraz Kacper Rydzewski kl.IC, osoby śpiewające: Damian Balcer kl.IID, Zuzanna Stankiewicz IIC, Sylwia Berus IIC, jako aktorzy: Patrycja Grygo IIB, Hanna Jurewicz IC, Milena Klos ID, recytacje: Karolina Chmielewska IIB, Mikolaj Stefanowski IC, Maja Barszczewska IC, taniec: Kamila Rainko IC, Sara Boguszewska 3e, Gabriela Prusinowska 7b, Natalia Popiel IIE, Emilia Gawkowska 2c, Andżelika Przekop IIE, Diana Trzcianowska IIE,

Patrycja Rydzewska IIE, Wiktoria Szturgulewska IIE, Anna Misiukiewicz ID, Albert Owsiejew IIID oraz niezastąpiona przy pianinie i akompaniamencie – Kamila Sacharzewska.


Skip to content