Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


W dniu 17 października klasa humanistyczna wraz z klasą biologiczno-chemiczną, wraz z wychowawczyniami, wyjechała na wycieczkę. Ich celem był „Król Edyp” w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Udało im się też zabawić chwilę w Muzeum Narodowym, gdzie odwiedzili wystawę poświęconą sztuce średniowieczne, której tematyka skupiała się na Biblii, a nawet zwiedzili Stare Miasto.

Wielu z uczniów po raz pierwszy odwiedziło mury teatru, Muzeum Narodowego, jak również pierwszy raz podziwiało na żywo piękną warszawską starówkę. Wszystko to wywarło  olbrzymie wrażenie.

Według zgodnej opinii, największe wrażenie na grupie wywarł spektakl, który przyszło im obejrzeć. „Król Edyp” w reżyserii Jakuba Krofty zachwycił uczniów, wzbudził emocje i bardzo możliwe, że zasiał w ich sercach miłość do pięknej wartości, jaką niewątpliwie jest teatr.

Wyjazd do Warszawy można uznać za jak najbardziej udany. Całemu wyjazdowi towarzyszyła bardzo miła atmosfera, wzmagana jeszcze dobiegającymi z tyłu autokaru śpiewami oraz odrobina sportu, której dostarczało nam, nieszczędzące powolnych spacerowiczów, tempo wędrówki.


Skip to content