Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


     Któż nie zna w naszej szkole Juliusza Błażewicza? Jest nie tylko wyjątkowo zdolnym uczniem, dobrym kolegą, ale także osobą o wielu zainteresowaniach i pasjach. Obecnie pełni funkcję posła na Sejm Dzieci i Młodzieży XXII kadencji oraz zasiada w Młodzieżowej Radzie Miasta Suwałki.

     Miło jest nam poinformować, że 15 listopada 2017 r., nasz uczeń, Juliusz Błażewicz (kl. IIA) został nagrodzony Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Znalazł się on w gronie 120 najlepszych uczniów Województwa Podlaskiego. Stypendium odebrał z rąk Wicekuratora Oświaty Bożeny Dzitkowskiej podczas uroczystej gali w Białymstoku. Pani Kurator mówiła, że „Wyróżnieni uczniowie, to osoby najlepsze w swoich szkołach, pasjonaci w danych dziedzinach. Jestem przekonana, że usłyszymy o Was jeszcze często i dobrze.” Jak przyznaje Juliusz, sukces ten wymagał systematycznej pracy oraz własnej determinacji, a stypendium jest ku temu motywacją.

     Jesteśmy przekonani, że wkrótce napiszemy o kolejnych sukcesach naszego ucznia.


Skip to content