Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Jak wcześniej wspominaliśmy przed sekcją strzelecką naszej szkoły stało nie lada zadanie potwierdzenia swoich umiejętności. 15 marca odbyły się na naszej hali VII Otwarte Mistrzostwa Szkół o Puchar Dyrektora LO ZDZ w strzelaniu z broni pneumatycznej. Nasi reprezentanci byli bezkonkurencyjni. Można powiedzieć, że zgarnęliśmy wszystkie nagrody, jakie przewidział organizator. Pierwsze miejsce indywidualnie zajęła Eliza Koncewicz IIID 185/200pkt, II miejsce – Kinga Koncewicz 3e 177/200pkt, a tuż za nią różnicą zaledwie dwóch punktów III miejsce – Aleksandra Jasionowska IIIE. Do ścisłego finału czołówki 10 zawodników dostało się aż 7 uczniów naszej szkoły. Ostatecznie nagrodę rzeczową wystrzelała sobie Eliza. Puchar również został w naszej szkole, a zdobyły go nasze gimnazjalistki. Tuż za nimi na podium stanęli ich koledzy z gimnazjalnej kadry. Kolejne sukcesy, równie udane, zdobyliśmy 16 marca. Mistrzostwa Suwałk również okazały się szczęśliwe dla naszych reprezentacji. I miejsce i nagrodę rzeczową zdobyła ponownie Eliza Koncewicz II LO, II miejsce – Klaudia Brodowska LO ZDZ, a III miejsce – Aleksandra Jasionowska II LO. Ponownie nasze gimnazjalistki zabrały ze sobą puchar,  pozostając bezkonkurencyjnymi. Chłopcy z gimnazjum zajęli 3. miejsce, po zaciętej walce z męską reprezentacją LO ZDZ. Sezon strzelecki jeszcze się nie zakończył. Jakie nagrody uda się im jeszcze ustrzelić? O tym z pewnością wkrótce.

 

 


Skip to content