Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Rok Niepodległej pozostanie na długo w naszej pamięci. W naszej szkole była to okazja do podjęcia wielu działań, które spotykały się z szerokim odzewem. 7 lutego 2019 r. dokonano podsumowania niektórych z nich. Wtedy również wręczono nagrody za najlepsze prace.
Przypomnijmy, że w konkursie fotograficznym I miejsce zajęła praca Julii Grygieńć (kl. II C), II miejsce – Patrycji Farelnik (kl. II A). W konkursie „A czy Ty wiesz, czym jest wolność” pierwsze miejsce zajął Wojciech Złotorzyński (kl. II D), II miejsce – Karolina Gref (II D) oraz Zuzanna Sławińska (kl. III B), III miejsce – Nikola Osińska (kl. II D), Patrycja Bitowska (kl. 3 d), Magdalena Chalecak (kl. VIII B SP). Wyróżnienia otzymały: Natalia Puza (kl. II D) oraz Daria Witkowska (kl. II D).
Dokonano również podsumowania i wręczenia nagród w konkursie „Tu warto być”, którego najważniejszym celem jest promocja miasta Suwałk. Okazało się, że za najlepszą uznano pracę Macieja Suchwałko (kl. II C), drugie miejsce – Magda Tylenda (kl. I E), trzecie – Maria Wojciechowska (kl. 3 b) oraz Aurelia Kotarska (kl. 3d).
Wszystkim serdecznie gratulujemy.


Skip to content