Pomagaj razem z nami

Pomagaj razem z nami

W dniach 27-28 maja 2019 roku odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 i Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach...
Głosujemy!

Głosujemy!

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się w realizację programu „Młodzi Głosują – wybory do Parlamentu Europejskiego 2019”. Jego...
Składki na Radę Rodziców

Składki na Radę Rodziców

Przypominamy, że w bieżącym roku szkolnym składka na Radę Rodziców wynosi 80 zł od rodziny (dzieci w Gimnazjum, klasie siódmej...
Kondolencje

Kondolencje

Pani Prof. Izabeli Śliwińskiej szczere wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci Matki składają Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy administracji i obsługioraz...
Matury i harmonogram najbliższych dni w szkole

Matury i harmonogram najbliższych dni w szkole

Kolejni absolwenci klas trzecich zakończyli naukę w II LO. Przed nimi trud egzaminów maturalnych. Już 6 maja 2019 r. (poniedziałek)...


Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych biorących udział w projekcie do udziału w  drugiej edycji  konkursu filmowego Nakręć się na Zawód w ramach projektu DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Praca konkursowa (film) musi być stworzona przez zespół (grupę reżyserską) liczący od 3 do 5 osób. Zadaniem grupy reżyserskiej jest stworzenie filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu z wybranej branży wskazanej w poszczególnych subregionach i związane z nim stanowisko/stanowiska pracy oraz inne elementy promujące dany zawód:

SUBREGION SUWALSKI –  branża spożywcza /branża budowlana /branża mechaniczna i przemysł szkutniczy

Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnie wybranej konwencji i gatunku filmowym (np. film fabularny, western itp.) oraz technice (np.animacji).

 Konkurs jest organizowany w 2 etapach:

I etap  –  w siedzibie Organizatora:

– do  18.03.2019r.  – zgłoszenie prac do konkursu.

– do 19.03.2019r.  – powołana komisja konkursowa wyłoni po 5 filmów z każdego subregionu tj. łącznie 20 filmów, które zostaną zakwalifikowane do etapu II.

Dodatkowo  cała grupa reżyserska każdego filmu zakwalifikowanego do II etapu  ( łącznie 20 grup reżyserskich) otrzyma nagrodę w formie bonów.

II etap – głosowanie na FACEBOOKU projektu:

– od 20.03.2019r. do 24.03.2019r. internauci oddają głosy poprzez „Like/Reakcję” na najlepsze filmy.

Zwycięzcami konkursu zostaną grupy reżyserskie z każdego subregionu, których filmy uzyskają odpowiednio I, II, III miejsce na podstawie największej ilości głosów „LIKE/REAKCJI” na Facebooku.

Za zajęcie I miejsca – grupa otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3500 zł

Za zajęcie II miejsca – grupa otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł

Za zajęcie III miejsca – grupa otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 zł

Do  25.03.2019r. – wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej projektu.

Więcej informacji udziela pani psycholog Izabela Bujnowska.