Nasza uczennica na Mistrzostwach Świata

Nasza uczennica na Mistrzostwach Świata

Kolejne wiadomości sportowe są fantastyczne. W dniu 15 czerwca 2021 r. reprezentacja Polski w Pływaniu w Płetwach będzie walczyć w...
Medale pływaków

Medale pływaków

Pora na najnowsze wiadomości ze świata sportu. Cieszymy się, że możemy przedstawić fantastyczne informacje dotyczące naszych pływaków. Podopieczni Pana Prof....
Plan lekcji

Plan lekcji

Chociaż niedługo koniec roku szkolnego, warto pozostały czas przeznaczyć na sumienną naukę, by móc potem cieszyć się wspaniałymi wynikami. Zachęcamy...

Od kilkunastu lat dzień 2 maja obchodzimy jako Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Przypominamy o tym i zachęcamy, by tego właśnie...
Najlepsi uczniowie II LO wpisali się do Złotej Księgi

Najlepsi uczniowie II LO wpisali się do Złotej Księgi

Wpis do Złotej Księgi Absolwentów II LO w Suwałkach jest ogromnym wyróżnieniem, na które uczniowie pracują przez cały okres nauki...


Kolejna edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie znów przyniosła doskonałe wyniki naszych uczniów. Podobnie jak w latach ubieglych, także i obecnie, uczniowie II LO zdominowali pierwszą dziesiątkę najlepszych wyników. Warto podkreślić, że w olimpiadzie bralo ok. stu uczestników (nie tylko z Suwałk, ale m.in. z Białegostoku oraz Sokółki). Patronat honorowy nad konkursem sprawowali m.in. Prezydent Miasta Suwałk, Wójt Gminy Suwałki, Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku (oddział celny w Suwałkach), Stowarzyszenie Generałów Policji RP.

Zwycięzcą V Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie został Krzysztof Burba, drugie miejsce przypadło Bartłomiejowi Piktelowi, czwarte zajęła Dominika Dzida, piąte – Angelika Cichosz, siódme – Filip Taraszkiewicz, dziewiąte – Kinga Giełażewska. W dogrywce znalazła się również m.in. Natalia Skrocka. Wszystkim serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Was dumni!

Organizatorem olimpiady jest suwalska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (Wydział Ochrony Zdrowia i dr Andrzej Sęk).

Relację wraz ze zdjęciami znajdziemy na stronie internetowej PWSZ: http://www.pwsz.suwalki.pl/aktualnosci/madrym-jest-ten-kto-czuje-sie-bezpiecznie,art1410/