Młodzieżowe wybory

Młodzieżowe wybory

Przypominamy, że już 9 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły będą mogli "wziąć sprawy w swoje ręce" i uczestniczyć w...
Dzień Patrona szkoły i ślubowanie klas pierwszych

Dzień Patrona szkoły i ślubowanie klas pierwszych

291 uczniów klas pierwszych w obecności rodziców, Rady Pedagogicznej i starszych kolegów złożyło ślubowanie i zostało oficjalnie przyjętych grona uczniów II...
Spróbuj tylko mrugnąć…

Spróbuj tylko mrugnąć…

Jak wiecie, ostatnio odbył się w naszej szkole turniej UNFAME MMA, który dotyczył klas 1 i 2. Tym razem mamy...
Eliza znów triumfuje!

Eliza znów triumfuje!

Nadal mamy w pamięci niezwykłe dokonania naszych zawodników w strzelectwie. W dniach 25-29 września bieżącego roku w Bydgoszczy odbyły się...
Sukces pływaków na międzynarodowych mistrzostwach

Sukces pływaków na międzynarodowych mistrzostwach

Fantastyczne wiadomości ze świata sportu. W dniach 28-29 września 2019 r. w Olecu odbyły sę Makroregionalne Mistrzostwa Europy Północno Wschodniej...


Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Suwałk, reprezentujący naszą szkołę, przez dwa ostatnie dni pracowali wyjątkowo ciężko. Zwieńczeniem ich działań, spotkań i zajęć były przesłuchania, które odbyły się 11 września 2019 r. Wtedy to odbyły się  „przesłuchania” osób chcących wstąpić w szeregi Młodzieżowej Rady Miasta Suwałk. Poziom kandydatów – jak zgodnie podkreślają nasi radni – był bardzo wysoki, a wybranie najlepszego stanowiło nie lada wyzwanie. Ostatecznie po długich obradach komisji, w skład której weszli Juliusz Błażewicz i Nicolas Agnello, zdecydowano o przyznaniu mandatu radnego Tomaszowi Dąbrowskiemu (IIIA). Tomasz obejmie mandat podczas wrześniowej sesji Młodzieżowej Rady Miasta. Będzie to również ostatnia sesja wiceprzewodniczącego Juliusza Błażewicza, któremu dziękujemy za wkład pracy włożony na rzecz miasta i szkoły w czasie dwuletniej kadencji.