Mistrzostwa Suwałk w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadpodstawowych

Mistrzostwa Suwałk w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadpodstawowych

Kolejny sukces naszych sportowców. W dniach 6  i 10 lutego 2020 r. w hali Zespołu Szkół nr 6 im. Karola...
Ofiaruj włosy

Ofiaruj włosy

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję Fundacji Przyjaźni We Girls, która „pomaga dzieciom chorym oraz przeciwdziała społecznemu wykluczeniu dzieci....
Przed nami Walentynki

Przed nami Walentynki

Wielkimi krokami zbliża się dzień zakochanych - Walentynki. Jak co roku pragniemy świętować z wami i z tej okazji przygotowaliśmy...
Wszystkiego dobrego dla chorego

Wszystkiego dobrego dla chorego

Choroba jest zawsze trudnym okresem w życiu człowieka. Dlatego właśnie – na Światowy Dzień Chorego (11 lutego) – przygotowaliśmy specjalne...
Zbierajmy nakrętki i pomóżmy zwierzętom

Zbierajmy nakrętki i pomóżmy zwierzętom

Dnia 4 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Panią Krystyną Chilińską Prezesem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami...


Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Suwałk, reprezentujący naszą szkołę, przez dwa ostatnie dni pracowali wyjątkowo ciężko. Zwieńczeniem ich działań, spotkań i zajęć były przesłuchania, które odbyły się 11 września 2019 r. Wtedy to odbyły się  „przesłuchania” osób chcących wstąpić w szeregi Młodzieżowej Rady Miasta Suwałk. Poziom kandydatów – jak zgodnie podkreślają nasi radni – był bardzo wysoki, a wybranie najlepszego stanowiło nie lada wyzwanie. Ostatecznie po długich obradach komisji, w skład której weszli Juliusz Błażewicz i Nicolas Agnello, zdecydowano o przyznaniu mandatu radnego Tomaszowi Dąbrowskiemu (IIIA). Tomasz obejmie mandat podczas wrześniowej sesji Młodzieżowej Rady Miasta. Będzie to również ostatnia sesja wiceprzewodniczącego Juliusza Błażewicza, któremu dziękujemy za wkład pracy włożony na rzecz miasta i szkoły w czasie dwuletniej kadencji.