Dzień Języków Obcych

26 września 2023 r. przypada Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Dlatego - w związku z tym wydarzeniem - w naszej szkole...

Nasi uczniowie nagrodzeni podczas Gali Ucznia Zdolnego

Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin", realizowany przez suwalski samorząd, obejmuje m.in. stypendia i nagrody przyznawane za osiągnięcia naukowe...

Dyrektorskie dni wolne

Wszyscy doskonale wiemy, kiedy przypadają ferie czy też wakacje. Jeżeli ktoś tego nie wie, zapraszamy na stronę Ministerstwa Edukacji i...

Godziny dostępności nauczycieli

Przypominamy, że nauczyciele naszej szkoły realizują tzw. godziny dostępności. Najkrócej ujmując jest to jest to jedna godzina w tygodniu przeznaczona...

Ruszyły zajęcia strzeleckie

Strzelectwo sportowe jest sportem, który cieszy się ogromną popularnością w naszej szkole. Ta wyjątkowa pasja to nie tylko "adrenalina", ale...


Od wielu nasza szkoła cieszy się zasłużoną popularnością w środowisku lokalnym. Cieszymy się, że po raz kolejny wysiłki Dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów zostały docenione przez suwalski samorząd. Podczas uroczystej gali miejskiego programu Zdolny Suwalczanin wielu uczniów Gimnazjum nr 3 oraz II LO otrzymało stypendia, nagrody i listy gratulacyjne.

Ogromną radość sprawiła nam informacja podana przez Pana Prezydenta Miasta Suwałk Czesława Renkiewicza o tym, że Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach (Szkoła Podstawowa nr 9 oraz Gimnazjum nr 3) otrzymał specjalną nagrodę za najlepsze wyniki z egzaminów zewnętrznych w roku szkolnym 2018/2019. Co więcej, również nasza szkoła został nagrodzona za wyniki w Miejskiej Rywalizacji Sportowej w minionym roku szkolnym.

Serdecznie gratulujemy Panu Dyrektorowi Romualdowi Borkowskiemu, który podczas gali otrzymał nagrody z rąk Prezydenta Miasta.


Skip to content