Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Kolor niebieski zakrólował na caly dzień. 20 listopada 2019 r. – w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka – zorganizowaliśmy w naszej szkole po raz drugi obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Nowopowstały Szkolny Klub UNICEF  zaproponował szereg działań, do których wielu uczniów bardzo chętnie się przyłączyło. Najważniejsze tego dnia – przyjść na niebiesko (lub przynajmniej mieć jakiś niebieski element)! Musimy przyznać, że potraktowaliście tę prośbę poważnie

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tak licznie wzięły udział w organizowanych przez nas zabawach. Dziękujemy serdecznie za wszystkie „niebieskie” zdjęcia #dlakażdegodziecka.

Ogromną radość sprawił nam wasz udział w zabawie z kodami QR. Chociaż łatwo nie bylo, wielu podjęło się trudu odnalezienia kodu, a potem wskazanej osoby i wreszcie odpowiedzi na pytanie. W tej konkurencji zwycieżyły Nina Sieczkowska i Kamila Michaluk, drugie miejsce zajęła Joanna Kosakowska, trzecie – Martyna Misiukiewicz.

Licznie zgromadzony tłumek przed monitorem oznaczał nic innego jak tylko KHAOOTA. Informujemy, że zwyciężyła Katarzyna Gajewska z kl. IC3, drugie miejsce zajęła Olga Krykant (kl. IB), trzecie miejsce zajęły – Martyna Skibicka (IC3) oraz Karolina Galińska (IC3).

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wielkie słowa podziękowań należą się klasie I A, która samodzielnie przygotowała „fotobudkę” z niebieskimi balonikami i wieloma ciekawym elementami do urozmaicenia zdjęć. Im również zawdzięczamy fantastyczny film – zapowiedź tego dnia. Co więcej, uczniowie przygotowali także niebieskie wstążki, ktore można bylo zawiązać na ręce lub wpiąć we włosy.

Cieszymy się, że tak wielu z nas nie pozostało obojętnymi na prawa dziecka. Zapraszamy do uczestnictwa w pracach Szkolnego Klubu UNICEF (kontakt – osoby wymienione niżej).

Organizatorzy – Zuzanna Ginel, Natalia Łejmel, Marta Raczyła, Nadia Ruszewska oraz Grzegorz Kalejta – dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, bez których pomocy ten dzień nie byłby tak udany.


Skip to content