Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


Kolor niebieski zakrólował na caly dzień. 20 listopada 2019 r. – w 30. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka – zorganizowaliśmy w naszej szkole po raz drugi obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Nowopowstały Szkolny Klub UNICEF  zaproponował szereg działań, do których wielu uczniów bardzo chętnie się przyłączyło. Najważniejsze tego dnia – przyjść na niebiesko (lub przynajmniej mieć jakiś niebieski element)! Musimy przyznać, że potraktowaliście tę prośbę poważnie

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tak licznie wzięły udział w organizowanych przez nas zabawach. Dziękujemy serdecznie za wszystkie „niebieskie” zdjęcia #dlakażdegodziecka.

Ogromną radość sprawił nam wasz udział w zabawie z kodami QR. Chociaż łatwo nie bylo, wielu podjęło się trudu odnalezienia kodu, a potem wskazanej osoby i wreszcie odpowiedzi na pytanie. W tej konkurencji zwycieżyły Nina Sieczkowska i Kamila Michaluk, drugie miejsce zajęła Joanna Kosakowska, trzecie – Martyna Misiukiewicz.

Licznie zgromadzony tłumek przed monitorem oznaczał nic innego jak tylko KHAOOTA. Informujemy, że zwyciężyła Katarzyna Gajewska z kl. IC3, drugie miejsce zajęła Olga Krykant (kl. IB), trzecie miejsce zajęły – Martyna Skibicka (IC3) oraz Karolina Galińska (IC3).

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wielkie słowa podziękowań należą się klasie I A, która samodzielnie przygotowała „fotobudkę” z niebieskimi balonikami i wieloma ciekawym elementami do urozmaicenia zdjęć. Im również zawdzięczamy fantastyczny film – zapowiedź tego dnia. Co więcej, uczniowie przygotowali także niebieskie wstążki, ktore można bylo zawiązać na ręce lub wpiąć we włosy.

Cieszymy się, że tak wielu z nas nie pozostało obojętnymi na prawa dziecka. Zapraszamy do uczestnictwa w pracach Szkolnego Klubu UNICEF (kontakt – osoby wymienione niżej).

Organizatorzy – Zuzanna Ginel, Natalia Łejmel, Marta Raczyła, Nadia Ruszewska oraz Grzegorz Kalejta – dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, bez których pomocy ten dzień nie byłby tak udany.


Skip to content