Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Strzelectwo to nie tylko poważny sport, ale także fantastyczna zabawa i możliwość spędzenia czasu w dobrym towarzystwie. Od wielu lat nauczyciele naszej szkoły popularyzują ten ciekawy sport, osiągając przy tym bardzo wysokie wyniki w różnego rodzaju zawodach. Reprezentacja strzelecka nie próżnowała nawet podczas ferii zimowych. Turniej strzelecki o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach – zorganizowany przez suwalską policję, Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Policyjnej „KRYZA”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji oraz Klub Strzelecki LOK Wigry Suwałki – był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Ostatecznie okazało się, że nasi zawodnicy znaleźli się w ścisłej czołówce. Podopieczni Pana Prof. Jerzego Danilewicza zajęli bowiem drugie miejsce.
Słowa gratulacji należą się zarówno zawodnikom, jak też Panu Prof. J. Danilewiczowi!
Więcej informacji na stronie: http://www.suwalki.policja.gov.pl/po3/informacje/aktualnosci/62721,Turniej-strzelecki-2020.html
Zdjęcia ze strony www.suwalki.gov.pl


Skip to content