Stypendium szkolne

Prosimy o pobranie oraz uważne zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej dokumentami dotyczącymi stypendiów szkolnych Katalog zakupów na stypendium szkolne 2021Pobierz...

Możesz pomóc potrzebującym

To wyjątkowa okazja, by móc pomóc ludziom naprawdę potrzebującym. Już od wielu lat nasza szkoła uczestniczy w akcjach pozyskiwania żywności...

Badmintoniści znów na podium

Takie wiadomości od razu wywołują uśmiech na twarzy. Cieszymy się, że możemy powiedzieć, iż reprezentacje II LO - pod opieką...

Mistrzostwo Suwałk dla siatkarzy II LO

W dniach 16.11 2021 i 19.11.2021 rozegrano Mistrzostwa Suwałk w piłce siatkowej chłopców. W obecnej edycji rozgrywek wystartowało siedem szkół...

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Pani Pedagog Grażyna Zajączkowska przypomina, iż 18 listopada 2021 roku przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Specjalnie z tej okazji...


Możemy być dumni z naszych zawodniczek! W dniach 12 – 13 października 2021 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej. W zawodach wzięły udział zawodniczki i zawodnicy z siedmiu suwalskich szkół: I LO, II LO, III LO, ZST ,ZS4 LO ZDZ oraz ZSCKR. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Sędzią głównym zawodów był p. Lech Remiszko. Tenisowe spotkania zakończyły się zwycięstwem zawodniczek II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach w składzie Zuzanna Kosicka 3D3, Gabriela Danowska 3D3, Patrycja Wolińska 3D3.
Wszystkim startującym szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Urząd Miejski w Suwałkach. Opiekunem naszych dziewcząt był Pan Prof. Daniel Ołowniuk.

Serdecznie gratulujemy!