Kondolencje

Pani Prof. Agnieszce Chmielewskiej szczere wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci Ojca składają: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy administracji i obsługioraz...

Boże Narodzenie

Wszystkim, wyjątkowych, najpiękniejszych niezapomnianych, świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w atmosferze miłości i szczęścia, samej radości, pogody ducha, niegasnącej nadziei oraz...

Kolejny turniej charytatywny wygrany

Już niemal czuć świąteczną atmosferę, a serca biją coraz mocniej. W dniu 16.12.2012 r. został rozegrany turniej charytatywny zorganizowany przez...

Słodki Mecz już za nami

Nieco inaczej, niż w latach ubiegłych, odbył się nasz tradycyjny Słodki Mecz. W dniach 15. i 16. grudnia 2021r. już...

Słodki Mecz 2021

W środę i czwartek (15 i 16 grudnia) odbędzie się w naszej szkole kolejny, bo już XXVIII słodki mecz. Jego...


W dniach 16.11 2021 i 19.11.2021 rozegrano Mistrzostwa Suwałk w piłce siatkowej chłopców. W obecnej edycji rozgrywek wystartowało siedem szkół ponadpodstawowych, podzielonych na dwie grupy. W dwudniowej rywalizacji reprezentacja naszego LO wygrała wszystkie mecze zdobywając pierwsze miejsce i tym samym Mistrzostwo Suwałk.

Wyniki : II LO- L LO 2: 0; II LO- III LO 2:0; II LO- ZS nr 6( Zielna) 2:0.

W meczu finałowym nasza drużyna pokonała ZST 2:0. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Patryk Harackiewicz, Mikołaj Zubowicz, Jan Filipowicz, Adrian Stankiewicz, Łukasz Chałko, Patryk Ostaszewski, Paweł Michaluk, Wiktor Marczak, Paweł Popławski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Łukasz Chałko. Opiekunem naszych siatkarzy był Krzysztof Danielewicz.

Serdecznie gratulujemy!