Kondolencje

Pani Prof. Agnieszce Chmielewskiej szczere wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci Ojca składają: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy administracji i obsługioraz...

Boże Narodzenie

Wszystkim, wyjątkowych, najpiękniejszych niezapomnianych, świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w atmosferze miłości i szczęścia, samej radości, pogody ducha, niegasnącej nadziei oraz...

Kolejny turniej charytatywny wygrany

Już niemal czuć świąteczną atmosferę, a serca biją coraz mocniej. W dniu 16.12.2012 r. został rozegrany turniej charytatywny zorganizowany przez...

Słodki Mecz już za nami

Nieco inaczej, niż w latach ubiegłych, odbył się nasz tradycyjny Słodki Mecz. W dniach 15. i 16. grudnia 2021r. już...

Słodki Mecz 2021

W środę i czwartek (15 i 16 grudnia) odbędzie się w naszej szkole kolejny, bo już XXVIII słodki mecz. Jego...


W dniu 10.12.2021 r. w I LO odbył się turniej charytatywny na rzecz dwuletniego chłopczyka Juliana Szoki. Ogromne słowa uznania skierowane są do dziewcząt z klasy III E: Aleksandry Grabek, Gabrieli Suchockiej, Partycji Sawickiej, Karoliny Augustynowicz, które w niespełna cztery godziny zebrały pieniądze w kwocie 2066,80 zł. Podziękowania należą się również całej społeczności szkolnej, która ofiarowała pieniądze na rzecz chłopczyka chorego na raka. Nasze siatkarki i siatkarze wystąpili w składzie: Anna Wiszniewska, Patrycja Wolińska, Dominika Milewska, Mikołaj Zubowicz, Patryk Harackiewicz, Kacper Chmielewski, Jan Filipowicz, Adrian Stankiewicz, Fabian Węcek, Patryk Ostaszewski, Łukasz Chałko, Paweł Popławski, Mateusz Hołub wzięli udział w turnieju mikstów, w którym wystąpiły cztery zespoły: I LO, II LO, III LO, ZST. W meczu inauguracyjnym nasz zespół pokonał ZST 2:0, a w finale wygrał z I LO 2:0, zdobywając pierwsze miejsce. Opiekunem naszego zespołu był Pan Prof. Krzysztof Danielewicz. Jesteśmy z Was dumni!