Kondolencje

Pani Prof. Agnieszce Chmielewskiej szczere wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci Ojca składają: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy administracji i obsługioraz...

Boże Narodzenie

Wszystkim, wyjątkowych, najpiękniejszych niezapomnianych, świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w atmosferze miłości i szczęścia, samej radości, pogody ducha, niegasnącej nadziei oraz...

Kolejny turniej charytatywny wygrany

Już niemal czuć świąteczną atmosferę, a serca biją coraz mocniej. W dniu 16.12.2012 r. został rozegrany turniej charytatywny zorganizowany przez...

Słodki Mecz już za nami

Nieco inaczej, niż w latach ubiegłych, odbył się nasz tradycyjny Słodki Mecz. W dniach 15. i 16. grudnia 2021r. już...

Słodki Mecz 2021

W środę i czwartek (15 i 16 grudnia) odbędzie się w naszej szkole kolejny, bo już XXVIII słodki mecz. Jego...


Nieco inaczej, niż w latach ubiegłych, odbył się nasz tradycyjny Słodki Mecz. W dniach 15. i 16. grudnia 2021r. już dwudziesty ósmy raz postanowiliśmy zorganizować naszą tradycyjną imprezę charytatywną. Jej forma różniła się od tradycyjnej, ale cel akcji był ten sam – pomoc osobom potrzebującym i sprawienie, by na ich twarzach zagościł uśmiech. Organizatorzy (Szkolone Koło Caritas wraz z opiekunkami) przewidzieli tylko jedną konkurencję, która polegała na zebraniu jak największej ilości słodyczy. Spośród dziesięciu klas (3A3, 3A, 2A, 8a, 3B3, 3B, 7b, 3C, 3E, 1E) uczestniczących w konkursie, komisja wyłoniła zwycięzcę. Najwięcej słodkości uzbierała klasa 1E, zatem wygrywa ona nagrodę Pana Dyrektora w wysokości 300zł.
Paczki ze słodyczami zostały przekazane dla dzieci ze Świetlicy im. Dzieciątka Jezus w Suwałkach oraz osobom potrzebującym. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i życzymy Wesołych Świąt.