Ósmoklasiści SP 9

Przypominamy tegorocznym ósmoklasistom, iż odbiór świadectw egzaminu ósmoklasisty będzie miał miejsce 8 lipca 2022 r. (piątek)  o godz. 10.00 na...

Maturzyści II LO – odbiór świadectw dojrzałości

Informujemy wszystkich maturzystów, iż odbiór świadectw dojrzałości odbędzie się 5 lipca 2022 r. (wtorek) o godz. 12.00 na sali widowiskowo-...

Podręczniki na nowy rok szkolny

Rozpoczęły się wakacje. Ale oprócz zasłużonego odpoczynku, warto chwilę poświęcić na zapoznanie się z podręcznikami, które będą obowiązywały w poszczególnych...

Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022

„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie, drży powietrze po ich śmigłym zniku.” – można by powiedzieć za Julianem Przybosiem...

Srebrny medal Mistrzostw Europy dla Aleksandry Chmielewskiej

Kolejne wspaniałe zwycięstwo naszej uczennicy podczas międzynarodowych zawodów. W dniach 20-25 czerwca 2022 r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Europy...


Nieco inaczej, niż w latach ubiegłych, odbył się nasz tradycyjny Słodki Mecz. W dniach 15. i 16. grudnia 2021r. już dwudziesty ósmy raz postanowiliśmy zorganizować naszą tradycyjną imprezę charytatywną. Jej forma różniła się od tradycyjnej, ale cel akcji był ten sam – pomoc osobom potrzebującym i sprawienie, by na ich twarzach zagościł uśmiech. Organizatorzy (Szkolone Koło Caritas wraz z opiekunkami) przewidzieli tylko jedną konkurencję, która polegała na zebraniu jak największej ilości słodyczy. Spośród dziesięciu klas (3A3, 3A, 2A, 8a, 3B3, 3B, 7b, 3C, 3E, 1E) uczestniczących w konkursie, komisja wyłoniła zwycięzcę. Najwięcej słodkości uzbierała klasa 1E, zatem wygrywa ona nagrodę Pana Dyrektora w wysokości 300zł.
Paczki ze słodyczami zostały przekazane dla dzieci ze Świetlicy im. Dzieciątka Jezus w Suwałkach oraz osobom potrzebującym. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i życzymy Wesołych Świąt.