Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Zespół Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna” jest jednym z najstarszych zespołów folklorystycznych w Polsce. Na zajęciach chóru zajmujemy się nie tylko śpiewaniem pieśni ludowych, ale również emisją wokalną i prawidłowym oddychaniem. Spotkania na próbach to także poznawanie nowych osób i tworzenie przyjaźni. Wraz z grupą taneczną koncertujemy w całej Polsce i zagranicą na różnych festiwalach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Suwalskim Ośrodku Kultury – czwartek godz. 20.00 – 21.00. Prowadzi je Pamela Sinicka-Krupa, która jednocześnie jest nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania w ramach działalności chóru Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”.


Skip to content