Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Fenomen Polskiego Państwa Podziemnego zasługuje na pamięć. Pomimo bezwzględności okupacji podczas II wojny światowej funkcjonowało podziemne państwo, w ramach których działało nawet tajne nauczanie. Dzień Państwa Podziemnego, który obchodzimy 27 września, jest ważnym świętem dla każdego Polaka. Tego dnia – wraz innymi szkołami i instytucjami miejskimi itp. – przedstawiciele naszej szkoły wraz pocztem sztandarowym i Panią Dyrektor Wiolettą Kulbacką uczestniczyliśmy w miejskich obchodach.
Podczas uroczystości, jakie miały miejsce przy pomniku 41. Pułku Piechoty AK wysłuchaliśmy przemówienia Pana Prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza. Odbyła się również wspólna modlitwa oraz złożenie okolicznościowych wiązanek kwiatów.


Skip to content