Dzień Języków Obcych

26 września 2023 r. przypada Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Dlatego - w związku z tym wydarzeniem - w naszej szkole...

Nasi uczniowie nagrodzeni podczas Gali Ucznia Zdolnego

Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin", realizowany przez suwalski samorząd, obejmuje m.in. stypendia i nagrody przyznawane za osiągnięcia naukowe...

Dyrektorskie dni wolne

Wszyscy doskonale wiemy, kiedy przypadają ferie czy też wakacje. Jeżeli ktoś tego nie wie, zapraszamy na stronę Ministerstwa Edukacji i...

Godziny dostępności nauczycieli

Przypominamy, że nauczyciele naszej szkoły realizują tzw. godziny dostępności. Najkrócej ujmując jest to jest to jedna godzina w tygodniu przeznaczona...

Ruszyły zajęcia strzeleckie

Strzelectwo sportowe jest sportem, który cieszy się ogromną popularnością w naszej szkole. Ta wyjątkowa pasja to nie tylko "adrenalina", ale...


Kolejne dobre wiadomości sportowe. W dniach 14 i 15 listopada w gościnnych murach hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Piłce Siatkowej dziewcząt. Nasze licealistki rozpoczęły rozgrywki w grupie A pokonując ekipę ZDZ (2:0) i ulegając drużynie I LO (1:2) oraz ZSCKR (1:2). Następnego dnia w finale B pokonały drużynę ZST (2:1) oraz ZS 6 (2:1) zdobywając piąte miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowały: Oliwia Paszkowska IVA (kapitan drużyny), Oliwia Doszuta IVA, Klaudia Niewiarowska IVA, Monika Gałkowska IVE, Natalia Lenczewska IIIA, Sylwia Kraczaj IIIA, Maja Hołdyńska IIIA, Zuzanna Wysocka IIIC, Oliwia Borowska IIA, Kinga Moćkun IIE, Anna Kaszuba IG. Opiekę nad naszą reprezentacją sprawowała Pani Prof. Dorota Bogusz.
Gratulujemy serdecznie naszym zawodniczkom oraz Pani Prof. D. Bogusz.


Skip to content