Test sprawnościowy przeszliśmy bez problemu

Chociaż nie zawsze lubimy testy, to tym razem ten test okazał się wyjątkowo sympatyczny. 20 marca 2023 r. uczniowie naszej...

Podaruj książkę

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w akcję zbiórki książek dla osadzonych w Areszcie Śledczym w Suwałkach. Głównym pomysłodawcą zbiórki i...

Odbył się etap szkolny Olimpiady Biblijnej

W dniach 8-9 marca 2023 r. odbył się etap szkolny XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (rok szkolny 2022/23), organizowany przez...

Szachiści nadal w doskonałej formie

Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6...

Wielkanocna zbiórka żywności

Zbliża się kolejna zbiórka żywności. Tym razem, w dniach 24-25 marca 2023 r., w wybranych sklepach naszego miasta, będą stali...


Zapraszamy wszystkich uczniów do szkoły do obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF. W rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka Szkolny Klub UNICEF zaprasza do udziału w organizowanej przez nas akcji edukacyjnej. 21 listopada (czyli w najbliższy poniedziałek) chcemy być zjednoczeni z rówieśnikami na całym świecie i pokazać swoje poparcie dla przestrzegania praw dziecka we wszystkich krajach.


Zapraszamy do przyjścia tego dnia ubranym na niebiesko. Za zgodą Pani Dyrektor Wioletty Kulbackiej osoby, które tak ubrane są zwolnione z pytania tego dnia. Zostaną również przygotowane specjalne dekoracje na szkolnych korytarzach, prosimy abyście je znaleźli i na tle zrobili sobie zdjęcia oraz zamieścili je w mediach społecznościowych. Swoje wpisy opatrzcie hashtagami, które znajdziecie przyklejone w całej szkole (#unicefpoland, #WorldChildrensDay).


Na długiej przerwie w sali nr 23 odbędzie się konkurs z wykorzystaniem platformy Kahoot. Jego tematem będą prawa dziecka. Osoby zainteresowane proszone są o przyjście do sali 23 z telefonem z aktywnym internetem.
Liczymy, że wszyscy włączycie się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.


Skip to content