Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Zapraszamy wszystkich uczniów do szkoły do obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF. W rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka Szkolny Klub UNICEF zaprasza do udziału w organizowanej przez nas akcji edukacyjnej. 21 listopada (czyli w najbliższy poniedziałek) chcemy być zjednoczeni z rówieśnikami na całym świecie i pokazać swoje poparcie dla przestrzegania praw dziecka we wszystkich krajach.


Zapraszamy do przyjścia tego dnia ubranym na niebiesko. Za zgodą Pani Dyrektor Wioletty Kulbackiej osoby, które tak ubrane są zwolnione z pytania tego dnia. Zostaną również przygotowane specjalne dekoracje na szkolnych korytarzach, prosimy abyście je znaleźli i na tle zrobili sobie zdjęcia oraz zamieścili je w mediach społecznościowych. Swoje wpisy opatrzcie hashtagami, które znajdziecie przyklejone w całej szkole (#unicefpoland, #WorldChildrensDay).


Na długiej przerwie w sali nr 23 odbędzie się konkurs z wykorzystaniem platformy Kahoot. Jego tematem będą prawa dziecka. Osoby zainteresowane proszone są o przyjście do sali 23 z telefonem z aktywnym internetem.
Liczymy, że wszyscy włączycie się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.


Skip to content