Nagrodzone prace w konkursie „Konopnicka w obiektywie”

Zwieńczeniem tegorocznych obchodów Roku Marii Konopnickiej może być z pewnością konkurs fotograficzny "Konopnicka w obiektywie". Prezentujemy poniżej nagrodzone prace. I...

Światowy Dzień AIDS

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Jest to jedna z ośmiu najważniejszych kampanii na rzecz zdrowia publicznego, zainicjowanych przez...

Wyniki konkursu fotograficznego „Konopnicka w obiektywie”

Przedstawiamy poniżej wyniki konkursu fototograficznego "Konopnicka w obiektywie". Na konkurs fotograficzny wpłynęło 12 prac.  Dnia 25.11.2022 r. jury w składzie:...

Licealiada – Finał Grupy Północnej w szachach

Nasi szachiści znów triumfują! Kolejny etap rywalizacji drużynowej w szachach odbył się w dniu 26 listopada 2022 r. Półfinał Wojewódzki...

Dwa „srebra” dla naszych badmintonistów

Nasi badmintoniści odnieśli sukcesy nie tylko podczas wójewódzkiej licealiady w Białymstoku. Jeszcze lepiej wypadli podczas Drużynowych Mistrzostw Suwałk Szkół Ponadpodstawowych...


Zapraszamy wszystkich uczniów do szkoły do obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF. W rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka Szkolny Klub UNICEF zaprasza do udziału w organizowanej przez nas akcji edukacyjnej. 21 listopada (czyli w najbliższy poniedziałek) chcemy być zjednoczeni z rówieśnikami na całym świecie i pokazać swoje poparcie dla przestrzegania praw dziecka we wszystkich krajach.


Zapraszamy do przyjścia tego dnia ubranym na niebiesko. Za zgodą Pani Dyrektor Wioletty Kulbackiej osoby, które tak ubrane są zwolnione z pytania tego dnia. Zostaną również przygotowane specjalne dekoracje na szkolnych korytarzach, prosimy abyście je znaleźli i na tle zrobili sobie zdjęcia oraz zamieścili je w mediach społecznościowych. Swoje wpisy opatrzcie hashtagami, które znajdziecie przyklejone w całej szkole (#unicefpoland, #WorldChildrensDay).


Na długiej przerwie w sali nr 23 odbędzie się konkurs z wykorzystaniem platformy Kahoot. Jego tematem będą prawa dziecka. Osoby zainteresowane proszone są o przyjście do sali 23 z telefonem z aktywnym internetem.
Liczymy, że wszyscy włączycie się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.