Dzień Języków Obcych

26 września 2023 r. przypada Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Dlatego - w związku z tym wydarzeniem - w naszej szkole...

Nasi uczniowie nagrodzeni podczas Gali Ucznia Zdolnego

Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin", realizowany przez suwalski samorząd, obejmuje m.in. stypendia i nagrody przyznawane za osiągnięcia naukowe...

Dyrektorskie dni wolne

Wszyscy doskonale wiemy, kiedy przypadają ferie czy też wakacje. Jeżeli ktoś tego nie wie, zapraszamy na stronę Ministerstwa Edukacji i...

Godziny dostępności nauczycieli

Przypominamy, że nauczyciele naszej szkoły realizują tzw. godziny dostępności. Najkrócej ujmując jest to jest to jedna godzina w tygodniu przeznaczona...

Ruszyły zajęcia strzeleckie

Strzelectwo sportowe jest sportem, który cieszy się ogromną popularnością w naszej szkole. Ta wyjątkowa pasja to nie tylko "adrenalina", ale...


Znów na podium! Nasi siatkarze rozegrali bardzo dobre mecze. W dniach 17 i 18 listopad 2022 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Suwałk w piłce siatkowej chłopców. W obecnej edycji wzięło udział 8 szkół średnich, podzielonych na dwie grupy A i B. Nasz zespół znalazł się grupie A wraz z ZS nr 4, I LO, ZS nr 6. Po rozegranych meczach: 0:2 z ZS 6, 2:0 z ZS nr 4, 2:0 z I LO, awansowaliśmy do finału A z drugiego miejsca. W dniu 18.11 rozegrany został finał A, w którym przegraliśmy 2:0 z ZST i w meczu o III miejsce pokonaliśmy III LO 2:0. W rozgrywkach zwyciężył zespół ZST. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Fabian Węcek, Adrian Stankiewicz, Michał Misiukiewicz, Patryk Ostaszewski, Paweł Michaluk, Paweł Popławski, Miłosz Saulewicz, Wiktor Marczak. Opiekunem zespołu był Pan Prof. Krzysztof Danielewicz. Gratulujemy serdecznie!


Skip to content