Nagrodzone prace w konkursie „Konopnicka w obiektywie”

Zwieńczeniem tegorocznych obchodów Roku Marii Konopnickiej może być z pewnością konkurs fotograficzny "Konopnicka w obiektywie". Prezentujemy poniżej nagrodzone prace. I...

Światowy Dzień AIDS

1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Jest to jedna z ośmiu najważniejszych kampanii na rzecz zdrowia publicznego, zainicjowanych przez...

Wyniki konkursu fotograficznego „Konopnicka w obiektywie”

Przedstawiamy poniżej wyniki konkursu fototograficznego "Konopnicka w obiektywie". Na konkurs fotograficzny wpłynęło 12 prac.  Dnia 25.11.2022 r. jury w składzie:...

Licealiada – Finał Grupy Północnej w szachach

Nasi szachiści znów triumfują! Kolejny etap rywalizacji drużynowej w szachach odbył się w dniu 26 listopada 2022 r. Półfinał Wojewódzki...

Dwa „srebra” dla naszych badmintonistów

Nasi badmintoniści odnieśli sukcesy nie tylko podczas wójewódzkiej licealiady w Białymstoku. Jeszcze lepiej wypadli podczas Drużynowych Mistrzostw Suwałk Szkół Ponadpodstawowych...


Znów na podium! Nasi siatkarze rozegrali bardzo dobre mecze. W dniach 17 i 18 listopad 2022 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Suwałk w piłce siatkowej chłopców. W obecnej edycji wzięło udział 8 szkół średnich, podzielonych na dwie grupy A i B. Nasz zespół znalazł się grupie A wraz z ZS nr 4, I LO, ZS nr 6. Po rozegranych meczach: 0:2 z ZS 6, 2:0 z ZS nr 4, 2:0 z I LO, awansowaliśmy do finału A z drugiego miejsca. W dniu 18.11 rozegrany został finał A, w którym przegraliśmy 2:0 z ZST i w meczu o III miejsce pokonaliśmy III LO 2:0. W rozgrywkach zwyciężył zespół ZST. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Fabian Węcek, Adrian Stankiewicz, Michał Misiukiewicz, Patryk Ostaszewski, Paweł Michaluk, Paweł Popławski, Miłosz Saulewicz, Wiktor Marczak. Opiekunem zespołu był Pan Prof. Krzysztof Danielewicz. Gratulujemy serdecznie!