Klasa mistrzostwa sportowego – próby sprawnościowe

Próby sprawnościowe odbędą się w dniu 30 maja 2023 roku o godzinie 16:00. Lekkoatletyka - stadion lekkoatletyczny ul. Wojska Polskiego...

Dyplom za akcję Żonkile

Minął już miesiąc od akcji Żonkile, a wciąż docierają do nas jej pogłosy. Wczoraj dotarł dyplom podpisany przez Zygmunta Stępińskiego,...

Wiosenne zawody szkół ponadpodstawowych w lekkiej atletyce

Reprezentanci naszej szkoły to prawdziwi mistrzowie. Cieszymy się, że możemy znów poinformować o kolejnych sukcesach sportowych. W dniu 23.05.2023 r....

Światowy Dzień bez Tytoniu

31 maja 2023 r. WHO i mistrzowie zdrowia publicznego z całego świata spotkają się, aby świętować Światowy Dzień bez Tytoniu...

Wycieczka kl. II B do Warszawy

W dniu 17 maja 2023 r. klasa II B pojechała na wycieczkę do Warszawy wraz z opiekunami Anną Stankiewicz i...


W dniu 20.01.2022 r. w naszej szkole odbył się I Charytatywny Mecz Piłki Nożnej SU. Zmierzyli się ze sobą uczniowie I LO, ZS4 oraz II LO. Podczas trwania wydarzenia odbyły się różne konkursy z nagrodami, licytacje i zbiórka pieniędzy. Dodatkowo klasa, która indywidualnie zebrała najwięcej pieniędzy, otrzymała voucher na kręgielnię. Do zdobycia w konkursach były między innymi bilety do kina, voucher na zajęcia z języka angielskiego z Panią Magdaleną Prejs oraz voucher do Pizzerii „Pod Kłosem”. Mieliśmy także okazję oglądać występ grupy tanecznej „Dance zone”. Mecz zakończył się zwycięstwem I LO, drugie miejsce zajęła szkoła ZS4, natomiast 3 miejsce przypadło II LO. Łącznie udało nam się zebrać aż 6000 zł., które zostały przekazane przez członków samorządu Fundacji ,,Zwierzęta Niczyje” podczas zakończenia wydarzenia. Na koniec nie zabrakło także tradycyjnej już belgijki.

Nasi sponsorzy:

„Moje Ciacho”, Pani Magdalena Prejs, Pizzeria „Pod Kłosem”, „Movement Arena”, „Pani Sowa”, Dyrekcja II LO, Pan Daniel Ołowniuk, „Cinema Lumiere Suwałki”, „AquaPark Suwałki”, „Ślepsk Malow Suwałki”, Biuro usługowo-handlowe Relax Krzysztof Grabowski.


Skip to content