Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


 „Nauka to podróż, która trwa przez całe życie” – tym mottem 28 kwietnia 2023 roku pożegnaliśmy absolwentów naszego liceum. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Wioletta Kulbacka, która pogratulowała uczniom ukończenia szkoły i życzyła powodzenia na maturze.

Następnie uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie albo zdobyli wysokie lokaty w zawodach sportowych lub artystycznych, dostąpili zaszczytu wpisu do Złotej Księgi Absolwentów.

 Pani Dyrektor  w towarzystwie wychowawców klas wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz pracę w Samorządzie Uczniowskim.

W części artystycznej prowadzący Bartek Sawicki oraz Wiktoria Palanis  przypomnieli absolwentom, że ich podróż w murach tej szkoły właśnie dobiega końca, a życie to ciągła wędrówka i do celu wiodą różne drogi. A jaki obrać kierunek i gdzie znaleźć to miejsce? Może odpowiedź znaleźli w utworach poetyckich przedstawionych przez Klaudię Dębowską (kl.IIC), Oliwię Makowską (kl.III A) oraz Wiktorię Jabłońską (kl.IIIA). Wskazówką mogły  też stać się  utwory muzyczne „Wędrówką życie jest człowieka” oraz „Kto powie mi jak” w wykonaniu Martyny Zdancewicz  i Natalii Sawickiej (kl.IIIB) oraz Juliana Bobrowskiego z klasy II C. Trzecioklasiści pożegnali się z maturzystami życząc im jasnych dni i ładu w duszy oraz prostej ścieżki w gąszczu codzienności.

Przyszedł także czas na pożegnanie przedstawicieli klas czwartych. Julia Jarmołowicz oraz Kamil Sienkiewicz wyrazili wdzięczność nauczycielom za przekazane umiejętności i wartości przydatnych w przyszłości oraz za motywację. Szczególne podziękowania zostały skierowane do wychowawców klas czwartych.

Niezwykłych wrażeń dostarczyli tego dnia również sami nasi absolwenci  Natalia Ambrosiewicz (kl.IVA) oraz Jakub Walendykiewicz (kl.IVB), którzy we wzruszający sposób pożegnali się muzycznie  w utworach „Gdzie to siódme morze” oraz „Lubię wracać.


Skip to content