Dzień Języków Obcych

26 września 2023 r. przypada Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Dlatego - w związku z tym wydarzeniem - w naszej szkole...

Nasi uczniowie nagrodzeni podczas Gali Ucznia Zdolnego

Program wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin", realizowany przez suwalski samorząd, obejmuje m.in. stypendia i nagrody przyznawane za osiągnięcia naukowe...

Dyrektorskie dni wolne

Wszyscy doskonale wiemy, kiedy przypadają ferie czy też wakacje. Jeżeli ktoś tego nie wie, zapraszamy na stronę Ministerstwa Edukacji i...

Godziny dostępności nauczycieli

Przypominamy, że nauczyciele naszej szkoły realizują tzw. godziny dostępności. Najkrócej ujmując jest to jest to jedna godzina w tygodniu przeznaczona...

Ruszyły zajęcia strzeleckie

Strzelectwo sportowe jest sportem, który cieszy się ogromną popularnością w naszej szkole. Ta wyjątkowa pasja to nie tylko "adrenalina", ale...


Reprezentanci naszej szkoły to prawdziwi mistrzowie. Cieszymy się, że możemy znów poinformować o kolejnych sukcesach sportowych. W dniu 23.05.2023 r. na stadionie lekkoatletycznym zostały rozegrane wiosenne zawody szkół ponadpodstawowych w lekkiej atletyce. W obecnej edycji wystartowało siedem szkół średnich. Wspaniale spisali się reprezentanci naszej szkoły, którzy w punktacji drużynowej zdobyli brązowy medal zajmując III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Kardel, Kamil Blady, Klaudiusz Jonio, Kacper Kozłowski, Maciej Sówka, Maksymilian Gołębiewski, Mateusz Kusek, Maciej Wilczyński, Karol Gulbierz, Dominik Kulbacki, Marcel Jaworowski, Stanisław Chmielewski, Jeremi Dziemian, Artur Bronikowski, Cyprian Dudek, Oliwier Koteras, Mikołaj Jastrzębski, Alan Ołowniuk, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Makowski, Marcel Kowalewski, Dawid Chrzanowski, Klaudia Dobkiewicz, Nikola Żynda, Julia Kulbacka, Oliwia Borowska, Amelia Ołowniuk, Natalia Lenczewska, Emilia Szczęsna, Martyna Podbielska, Julia Myszukiewicz, Kinga Moćkun, Julia Domuradzka, Magdalena Taraszkiewicz, Wiktoria Sawicka, Izabela Dargiewicz, Natalia Dobrzyń, Martyna Banaszczyk, Anita Chałko, Angelika Mysiewicz, Natalia Sawicka. Opiekunem naszych zawodników był Pan Prof. Krzysztof Danielewicz. Serdecznie gratulujemy!


Skip to content