Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Nasi szachiści znów nas nie zawiedli. 1 czerwca w hotelu „Loft” w Suwałkach rozegrany został V Integracyjny Turniej z okazji Dnia Dziecka. Podopieczni Pana Prof. Jarosława Ołowia znaleźli się w ścisłej czołówce. Znakomite wyniki – w postaci II i III miejsca w kategorii do lat 18 – uzyskali Błażej i Hubert Pieczulisowie.

Po zakończeniu turnieju odbyło się też uroczyste podsumowanie Suwalskiej Ligi Szkolnej w szachach, w ramach której przeprowadzono 6 turniejów w roku szkolnym 2022/2023. Nasze Liceum wywalczyło I miejsce drużynowo. Indywidualnie, na I miejscu, rywalizację ukończył Jakub Pojawa, a II miejsce – Szymon Wawrukiewicz. Duży wkład punktowy w ostateczny sukces drużyny był również udziałem Macieja Bienio.

Gratulujemy serdecznie zarówno naszym zawodnikom, jak też ich Opiekunowi – Panu J. Ołowiowi.


Skip to content