Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


Pierwszy etap „Muzycznych Dekad” dobiegł końca. Za nami trzy niesamowite dni, pełne wrażeń i emocji. Byliśmy świadkami prawdziwej eksplozji szkolnych talentów. Konkursowe jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ musiało wybrać najlepszych, a zgodnie twierdziło, że właściwie wszyscy wykonawcy zasługiwali na nagrodę. Doceniono bowiem zaangażowanie klasy, włożony wysiłek w liczne próby, zaskakujące pomysły, fantastyczną choreografię. Można powiedzieć, że w tej edycji konkursu zwycięzcami są wszystkie klasy. Jednak po burzliwych obradach, szczegółowym przeanalizowaniu każdego występu, postanowiono, że do etapu finałowego zakwalifikują się następujące klasy:
I A, I B, I E, I F
II C, II D, II G
III A, III C, III D

Dziękujemy wszystkim klasom biorącym udział w rywalizacji. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego wysiłku i wkładu pracy. Mamy nadzieję, że była to dla Was przede wszystkim dobra zabawa i okazja do zapoznania się z polską muzyką ostatniego stulecia.


Skip to content