Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych

Ubezpieczenia społeczne to ważny temat, który dotyczy nas wszystkich. Dlatego z radością informujemy, że 28 listopada 2023 r. ponad 40...

Zimowe o’POWIEŚCI

Biblioteka szkolna zaprasza na przedświąteczną prezentację nowości wydawniczych, która odbędzie się na dolnym korytarzu we wtorek 5 grudnia od 8.30...

Wieczór poetycki o miłości

W piątek, 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie kulturalne. Zorganizowaliśmy Wieczorek Poetycki, podczas którego dyskutowaliśmy...

Darmowy trening dla uczniów klas 8 i maturzystów

 Zapraszamy na bezpłatny trening przygotowujący uczniów do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego : w trakcie dwóch transmisji na żywo uczniowie powtórzą najważniejsze zagadnienia i...

Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS obchodzony  jest co roku 1 grudnia jako jedna z najważniejszych  kampanii zdrowia publicznego zainicjowanych przez Światową Organizację...


W meczu 6. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się z KGHM Cuprum Lubin. „Miedziowie” zakończyli minione rozgrywki na 14. pozycji, oddając w trakcie rozgrywek dwóch ważnych graczy. Lubinianie chcą w nowych rozgrywkach być zdecydowanie wyżej i powoli budować siatkarską siłę, aby móc marzyć o fazie play-off. W tym celu ściągnięto do klubu zdolną młodzież, która ma się uczyć siatkarskiego rzemiosła od kilku doświadczonych ligowców.

Lubinianie rozpoczęli sezon od przekonującego zwycięstwa z Barkomem-Kazhany Lwów (3:0), ale w kolejnych starciach brakowało już szczęścia. Porażki z PGE GiEK Skrą Bełchatów, Bogdanką LUK Lublin, Treflem Gdańsk i Projektem Warszawa sprawiły, że KGHM Cuprum Lubin przystąpi do meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki z 12. miejsca. Bilans starć biało-niebieskich z podopiecznymi trenera Pawła Ruska to 4 wygrane i 4 przegrane.

Jakim wynikiem zakończy się czwartkowe spotkanie? Dowiemy się 16 listopada o godzinie 18:30, w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Bilety na mecz dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl


Skip to content