Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Słodki Mecz to coroczna impreza sportowa, która odbywa się w wielu szkołach w Polsce. Impreza ta została zapoczątkowana przez nieżyjącego już nauczyciela II LO, P. Prof. Waldemara Piecha. W ramach tegorocznego Słodkiego Meczu mogliśmy podziwiać pokazowe mecze, konkursy i wiele innych atrakcji.
Słowa podziękowań należą się przede wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy ofiarowali słodkie upominki dzieciom ze świetlicy środowiskowej przy ul. Artyleryjskiej w Suwałkach.
Organizatorzy – Szkolne Koło Wolontariatu – składają podziękowania Dyrekcji naszej szkoły za otwarcie meczu, ciągłe przebywanie z nami, jak też i za wręczenie zebranych słodyczy przedstawicielom świetlicy. Pani Dyrektor Wioletta Kulbacka przygotowała również niezwykłą niespodziankę! Każdy mógł nagrać m.in. wideo Slow Motion w Fotobudce 360. Zabawa była doskonała i powstały niesamowicie ciekawe filmiki z naszymi kreatywnymi uczniami i nauczycielami.
Dziękujemy naszym wspaniałym gościom – drużynom Straży Granicznej (Placówka w Rutce-Tartak) oraz Komendy Miejskiej Policji nie tylko za fantastyczną grę, ale towarzyszenie nam w ważnym wydarzeniu i przekazaniu słodkich upominków. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć, że znaleźliście dla nas czas i chętnie nas wsparliście!
W drużynach II LO wystąpili – w koszykówce: Hubert Warakomski, Filip Szczepkowski, Klim Holiak, Antek Masłowski, Olek Gabruś, Antek Mikołajczyk, Oskar Jutkiewicz, Stanisław Stelmachowski, Maks Gołębiewski; w siatkówce: Sebastian Staszkiewicz, Jeremi Woroniecki, Adrian Iwanowski, Wiktor Marczak, Miłosz Saulewicz, Mikołaj Wowak, Olivier Korlak, Bartosz Staśkiewicz, Filip Warakomski, Filip Miller; w piłce nożnej – Oskar Jasielczuk, Mateusz Bernat, Filip Januszko, Piotr Wasilewski, Marcel Jaworowski, Maciej Wilczyński, Jakub Makarewicz, Aleksiej Bosenko, Jan Bryk, Mikołaj Jastrzębski.
Słodki Mecz prowadzili: Dominika Nogal, Piotr Kamiński, Nikola Sitko, Julia Stankiewicz – serdecznie dziękujemy. Podziękowania otrzymują również Jakub Piktel oraz Bartosz Stefanowicz, którzy czuwali przy nagłośnieniu i oprawie muzycznej. W trudnej roli sędziów wystąpili Pan Prof. Rimantas Jankowski, Pan Prof. Krzysztof Danielewicz oraz Hubert Bielenik.
Dziękujemy osobom prowadzącym konkursy oraz naszym utalentowanym uczniom. Podziękowania składamy na ręce Jacka Osieckiego oraz Juliana Bobrowskiego i jego zespołu.
Organizatorzy dziękują również osobom odpowiedzialnym za przygotowanie całości imprezy – P. Prof. Jerzemu Danilewiczowi, Michałowi Kiełbusowi oraz Grzegorzowi Kalejcie.
Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że Słodki Mecz był niezapomnianym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili, a obdarowane przez nas dzieci będą mogły cieszyć się słodkimi upominkami, które przynieśliście ze sobą.
Do zobaczenia na kolejnym Słodkim Meczu!


Skip to content