Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Z radością informujemy, że aż  pięć osób z naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu okręgowego XLII Olimpiady Języka Łacińskiego, który odbędzie się w Warszawie 11-12 stycznia 2024r.  Aleksandra Makar, IvannaSavchuk, Aleksandra Suchockaz  IVC oraz Julia Brodowska i Gabriela Chmara z IIC  podczas części pisemnej  będą musiały wykazać się umiejętnością tłumaczenia oryginalnego tekstu autorów starożytnych i rozwiązać test gramatyczny.  W części ustnej – odpowiedzieć na pytania Komisji Komitetu Okręgowego  z zakresu historii, literatury, mitologii starożytnej Grecji i Rzymu.   Powodzenia!


Skip to content