Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Jak co roku w ostatnią niedzielę stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka zagra w 2024 roku po raz 32 i po raz kolejny będzie zbierać potrzebne fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali. 32 finał odbędzie się 29 stycznia 2024 roku, a wolontariusze fundacji WOŚP będą zbierać datki do puszek na rzecz walki z  chorobami płuc po pandemii. Wolontariusze Naszej szkoły to uczniowie z klas IIA i IID. Przez najbliższy czas, od 10.01.24 do 19.01.24  puszka WOŚP wraz z uczniami będzie podróżować po korytarzach i salach lekcyjnych  II Liceum. Spotkacie ich każdego dnia na długiej przerwie w pobliżu sklepiku szkolnego lub siedziby Radia GTM. Ponadto w dniach 10.01.2024 – środa, 12.01.2024 – piątek, 17.01.24 – środa, 19.01.2024 – piątek wolontariusze odwiedzą wszystkie klasy w salach lekcyjnych.

Opiekunami akcji WOŚP w Szkole Podstawowej nr 9 są: Alicja Markiewicz, a w II LO: Michał Kiełbus, Jerzy Danilewicz, Grzegorz Kalejta.


Skip to content