Bardzo cenne punkty Ślepska Malow Suwałki ze „Skrą”!

Przełamanie biało-niebieskich! W meczu 25. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali PGE GiEK Skrę Bełchatów 3:2 (21:25, 25:13, 18:25,...

Kondolencje

Prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia Pana Sławomira Ferenca z powodu śmierci Ojca, Panią Beatę Ferenc - teścia, Panią Magdalenę Sierocką...

Jeden set to za mało

Trwa ligowa niemoc biało-niebieskich. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 22. kolejki PlusLigi z BOGDANKĄ LUK Lublin 1:3 (21:25,...

W niedzielę mecz z Lublinem

Ślepsk Malow Suwałki zagra w meczu 22. kolejki PlusLigi z Bogdanką LUK Lublin, którzy prezentują się w sezonie 2023/2024 co...

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Mamy Pani Prof. Magdaleny Prejs. Prosimy ją o przyjęcie szczerych wyrazów współczucia. Dyrekcja,...


Mamy ogromną przyjemność podzielić się z wami sukcesem naszych utalentowanych uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę podczas XIII finału o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło uczniów z sześciu szkół z całej Polski, a nasza szkoła świętuje zajęcie drugiego miejsca w zawodach strzeleckich. Zacięta rywalizacja, pełna pasji i determinacji, sprawiła, że wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w tych zawodach. Nasza drużyna błyszczała nie tylko umiejętnościami strzeleckimi, ale również duchem sportowego współzawodnictwa. Dziękujemy naszym utalentowanym sportowcom za zaangażowanie, a także gratulujemy wszystkim szkołom, które wzięły udział w tych emocjonujących zawodach. Jesteśmy pełni dumy z osiągnięć naszej szkoły. Gratulacje dla naszych strzelców, a także wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że II Liceum Ogólnokształcące to miejsce, gdzie talenty rozwijają się na pełnych obrotach!


Skip to content