Młodzieżowe wybory

Młodzieżowe wybory

Przypominamy, że już 9 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły będą mogli "wziąć sprawy w swoje ręce" i uczestniczyć w...
Dzień Patrona szkoły i ślubowanie klas pierwszych

Dzień Patrona szkoły i ślubowanie klas pierwszych

291 uczniów klas pierwszych w obecności rodziców, Rady Pedagogicznej i starszych kolegów złożyło ślubowanie i zostało oficjalnie przyjętych grona uczniów II...
Spróbuj tylko mrugnąć…

Spróbuj tylko mrugnąć…

Jak wiecie, ostatnio odbył się w naszej szkole turniej UNFAME MMA, który dotyczył klas 1 i 2. Tym razem mamy...
Eliza znów triumfuje!

Eliza znów triumfuje!

Nadal mamy w pamięci niezwykłe dokonania naszych zawodników w strzelectwie. W dniach 25-29 września bieżącego roku w Bydgoszczy odbyły się...
Sukces pływaków na międzynarodowych mistrzostwach

Sukces pływaków na międzynarodowych mistrzostwach

Fantastyczne wiadomości ze świata sportu. W dniach 28-29 września 2019 r. w Olecu odbyły sę Makroregionalne Mistrzostwa Europy Północno Wschodniej...


Matura 2018

Harmonogram egzaminów ustnych

Data

Przedmiot

Godzina

Komisja

Zdający

09 maja 2018r.

środa

język polski

900

Z. Pawłowski

n-l z I LO

III C

1-14

900

I.Świątkowska-Luto

n-l z I LO

III C

15-28

10 maja 2018r.

czwartek

język polski

900

I.Świątkowska-Luto

n-l z I LO

III D

1-11

900

M. Pietrewicz

n-l z I LO

III D

12-22

11 maja 2018r.

piątek

język polski

900

Z. Pawłowski

n-l z I LO

III A

1-13

900

I.Świątkowska-Luto

n-l z I LO

III A

14-27

14 maja 2018r.

poniedziałek

język angielski

830

M. Wiszniewska-Karalus

n-l z I LO

III C

1-14

830

M. Prejs

n-l z I LO

III C

15-28

15 maja 2018r.

wtorek

język polski

900

I.Świątkowska-Luto

n-l z I LO

III D

23-31

900

M. Pietrewicz

n-l z I LO

III B

1-12

16 maja 2018r.

środa

język polski

900

M. Pietrewicz

n-l z I LO

III B

13-24

900

Z. Pawłowski

n-l z I LO

III B

25-32

17 maja 2018r.

czwartek

język polski

900

Z. Pawłowski

n-l z I LO

III E

1-12

900

M. Pietrewicz

n-l z I LO

III E

13-24

18 maja 2018r.

piątek

język polski

900

M. Pietrewicz

n-l z I LO

III E+1 abs.

25-30

język angielski

830

M. Wiszniewska-Karalus

n-l z I LO

III B

1-16

830

U. Danilewicz

n-l z I LO

III B

17-32

21 maja 2018r.

poniedziałek

język angielski

830

U. Danilewicz

n-l z I LO

III D

1-15

830

M. Wiszniewska-Karalus

n-l z I LO

III D

16-31

język niemiecki

830

E. Pietrzak

n-l z I LO

III D

11

22 maja 2018r.

wtorek

język angielski

830

M. Prejs

n-l z I LO

III E

1-15

830

M. Wiszniewska-Karalus

n-l z I LO

III E

16-30

23 maja 2018r.

środa

język angielski

830

M. Prejs

n-l z I LO

III A

1-14

830

E. Przekop

n-l z I LO

III A+1 abs.

15-27

Romuald Borkowski

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach