Mistrzowie ortografii

Świetną znajomością ojczystego języka, a przede wszystkim ortografii ,może pochwalić się Mateusz Nejman (uczeń kl.8b), który zajął II miejsce w...

Zdalne nauczanie

W związku z sytuacją epidemiologiczną, uczniowie klasy IE od 26.10.2021 do 29.10.2021 przechodzą na zdalne nauczanie na platformie MS Teams....

Zdobyliśmy Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego w szachach

Pora na najnowsze wiadomości ze świata szachów. Sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się XII Turniej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego...

Lekcje online

Informujemy, że od 21.10.2021 (czwartek) do 28.10.2021 uczniowie klasy III C przechodzą na zdalne nauczanie na platformie MS Teams. Zgodnie...

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W  poniedziałek, 18 października 2021 r. w naszej sali widowiskowo-sportowej  odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej, których gospodarzem był Podlaski...


Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach


Romuald Borkowski
fizyka, dyrektor

Renata Kaczmarek
historia, wos, wicedyrektor

Zbigniew Pawłowski
język polski, wicedyrektor

JĘZYK POLSKI
Agnieszka Chmielewska
Ewa Kuczek
Renata Matelak-Przekop
Zbigniew Pawłowski
Maria Pietrewicz
Iwona Piktel
Iwona Świątkowska-Luto

JĘZYK ANGIELSKI
Urszula Danilewicz
Danilewska Izabela
Violetta Zielińska
Anita Łukaszewicz-Masłowska
Marta Moniuszko
Magdalena Prejs
Elżbieta Przekop
Małgorzata Wiszniewska-Karalus
dr Ewa Wychorska

JĘZYK NIEMIECKI
Elżbieta Pietrzak
Konrad Śliwowski

JĘZYK ROSYJSKI
Aleksandra Ślużyńska
Jadwiga Urynowicz-Piskorz

JĘZYK HISZPAŃSKI
Josie Josefine Balzan de Gryczan

JĘZYK FRANCUSKI
Izabela Śliwińska
Izabela Danilewska
Małgorzata Renkiewicz

ŁACINA
Maria Pawłowska

MATEMATYKA
Ewa Czartolińska
Małgorzata Kilon
Elżbieta Łuczaj
Hanna Milewska
Katarzyna Niedźwiecka
Anna Stankiewicz
Iwona Szeraniewicz
Krzysztof Wszeborowski

 HISTORIA
Renata Kaczmarek
Bożena Pietrewicz-Dąbrowska
Grażyna Reszczyńska
Maciej Węsierski

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Renata Kaczmarek
Grzegorz Kalejta
Bożena Pietrewicz-Dąbrowska
Maciej Węsierski
Jadwiga Urynowicz-Piskorz

GEOGRAFIA
Iwona Rodak
Grażyna Reszczyńska

BIOLOGIA
Magdalena Przeborowska
Krzysztof Wierzbicki
Anna Żuchowska

FIZYKA
Marek Bogdan
Romuald Borkowski
Michał Kiełbus
Anna Stankiewicz

CHEMIA
Jerzy Danilewicz
Elżbieta Konarzewska

INFORMATYKA
Marek Bogdan
Wioletta Kulbacka
Katarzyna Niedźwiecka
Iwona Szeraniewicz

MUZYKA
Andrzej Raczyło

PLASTYKA
Joanna Lutyńska
Dorota Krzesicka

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Jerzy Danilewicz
Grzegorz Górnik
Marta Moniuszko

RELIGIA
Urszula Juszkiewicz
Grzegorz Kalejta
Jarosław Ołów

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Małgorzata Renkiewicz

WYCHOWANIE FIZYCZNE
Dorota Bogusz
Krzysztof Danielewicz
Edward Dec
Grzegorz Górnik
Rimantas Jankowski
Mirosław Litwiniuk
Daniel Ołowniuk
Ewa Przekop

PEDAGOG
Grażyna Zajączkowska

PSYCHOLOG
Izabela Bujnowska

BIBLIOTEKA
Małgorzata Czokajło
Alicja Masłowska